Back

FAQ

Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej, napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą. Możesz do nas również zadzwonić. Prześlemy Ci formularz do wypełnienia.

Nagranie z Twojego egzaminu przesyłane jest to drugiego egzaminatora (tzw. ratera) w celu powtórnego sprawdzenia. Wynik otrzymasz w postaci certyfikatu w wersji elektronicznej w ciągu 5 – 7 dni roboczych.

Sugerujemy zdanie się na nas oraz skorzystanie z jednego z pakietów przygotowujących do egzaminu. Dzięki dostępowi do platformy e-learningowej, możesz przygotować się samodzielnie do egzaminu. Możesz również skorzystać z pomocy naszego specjalisty oraz umówić się na lekcje indywidualne lub grupowe face-to-face organizowane w jednym z naszych ośrodków szkoleniowych.

Sesja egzaminacyjna organizowana jest minimum raz w miesiącu, w cyklu weekendowym. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, przedłużamy sesję egzaminacyjną lub
organizujemy dodatkową. Jesteśmy elastyczni, w razie potrzeby obsługi kompleksowej, możemy umówić się na sesję egzaminacyjną w miejscu przez Ciebie wskazanym.

Sesje egzaminacyjne organizowane są w naszych ośrodkach szkoleniowych w Poznaniu i Warszawie. Jeśli zachodzi taka potrzeba, dopasujemy program szkoleniowy pod Twoje potrzeby. Przeprowadzimy również sesję szkoleniową w miejscu wskazanym przez Ciebie.

Sesje szkoleniowe organizowane są w naszych ośrodkach szkoleniowych we Wrocławiu, Modlinie, Zielonej Górze oraz w Koszalinie.

Jednym z restrykcyjnych wymogów ICAO oraz EASA jest konieczność sprawdzenia egzaminu przez egzaminatora oraz tzw. ratera (drugiego egzaminatora, z takimi samymi uprawnieniami). W przypadku dwóch, dokładnie takich samych ocen, kandydat otrzymuje finalny stopień (Level 1-6). Jeśli jest to niezbędne, nagranie trafia do trzeciego ratera.

ICAO Rating Proficiency Rating Scale Hollistic Descriptors zawiera pełną skalę z opisem poszczególnych specjalności językowych, które są poddawane ocenie podczas realizacji egzaminu ICAO Aviation English.